Drewniane szafki dodają naturalnego ciepła kuchniom każdego rozmiaru i stylu. Zainspiruj się naszymi ulubionymi szafkami kuchennymi z ciemnego, średniego i jasnego drewna, w tym pomysłami na szafki z drewna dębowego, orzechowego, jodłowego i wiśniowego.

  1. Ciemny dąb

Białe płytki i granit z szarymi żyłkami sprawiają, że bogate dębowe szafki z ciemnymi barwami nie obciążają tej eleganckiej kuchni. Drewniana zabudowa jest ukłonem w stronę domu z lat 30. XX wieku i tworzy ciekawy urok starego świata w zestawieniu z jaśniejszymi drewnianymi podłogami i ramami okiennymi.

  1. Wiśniowe szafki

Przenieś tradycyjne szafki wiśniowe we współczesność z drzwiami z matowego szkła, które prezentują współczesny charakter i odbijają światło. Ciemny granit i szary backsplash z mozaiki tworzą elegancki i stylowy akcent.

  1. Jasne współczesne drewno

Szafy modułowe wykonane we Włoszech nadają tej nowoczesnej kuchni stylistykę. Płyty nakładane na drzwiczki od frontu, w tym na drzwiczki lodówki, zapewniają czysty wygląd ściany. Pod szafkami znajduje się metalowa wyściółka zapewniająca trwałość i łatwe czyszczenie.

  1. Mieszane materiały

Szafka z ciemnego orzecha jest odporna na ślady intensywnego użytkowania, ale górne szafki z pomalowanym na biało wykończeniem sprawiają, że kuchnia jest lekka i jasna. Drewniane szafki wykonane na zamówienie mają klasyczne panele i są „uziemione” przez bejcowane dębowe podłogi.

  1. Wybierz idealny kolor lakieru

Tchnij nowe życie w swoją kuchnię dzięki świeżemu kolorowi lakieru szafek. Przekonaj się, jaki jest najlepszy kolor lakieru do Twojej stylowej przestrzeni.