Jak sztuczne rzęsy, to tylko z salonu? Nie zawsze, nie dla każdego, nie przy każdej okazji. Czasami chcesz mieć po prostu ładnie podkreślone oko, ale niekoniecznie musisz mieć czas na to, aby u stylistki spędzić 3 godziny i trochę za to zapłacić. Wtedy świetnym rozwiązaniem okazują się rzęsy magnetyczne na pasku.

Rzęsy nie zawsze musisz robić w salonie

Sztuczne rzęsy ze sklepu, pod warunkiem, że sprawdzonego i gwarantującego odpowiednią jakość, to nie grzech. Nie brakuje co prawda dziewczyn, które wyznają tę teorię, ale ty nie masz żadnego obowiązku się jej trzymać. 

Oczywiście, rzęsy zrobione przez stylistkę są z reguły lepiej dopasowane do oka, idealnie przyklejone, pięknie podkreślające linię powiek. Po pierwsze jednak, z reguły – każda z nas przynajmniej raz trafiła na stylizację, po której nie była zadowolona. Po drugie, wizyta w salonie i stylizacja rzęs trwają. Zakładanie rzęs to 2, czasami nawet 3 godziny pracy. Do tego koszt takiego zabiegu też nie jest mały. Nie ma wątpliwości, że jeżeli możesz sobie pozwolić na stylizację, masz na nią czas, a przede wszystkim zamierzasz rzęsy nosić dłużej, to uzupełnianie ich w salonie jest najlepszą możliwą opcją. W wielu przypadkach jednak te sztuczne rzęsy zakładasz na chwilę, z jakiejś okazji i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sięgnęła wtedy po rzęsy magnetyczne na pasku.  

Na chwilę, dłuższą lub krótszą

Niewątpliwie rzęsy ułożone już na specjalnym magnetycznym pasku, które są gotowe do założenia, to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o wyjątkowy makijaż na imprezę, wakacje, wypad z przyjaciółmi, ważny firmowy bankiet. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystała z usług stylistki, natomiast jeśli zamierzasz rzęsy zdjąć właściwie po kilku dniach albo tygodniu, inwestowanie czasu i pieniędzy w taką wizytę często mija się z celem. Rzęsy magnetyczne występują w różnych wersjach, więc swobodnie możesz wybrać tę, która bardziej ci odpowiada. Są rzęsy bardziej lub mniej wyraziste, zawsze takie rzęsy możesz także lekko przyciąć, dopasowanie ich do oka i twoich preferencji naprawdę nie stanowi tak dużego problemu.  

Pierwsze kroki

Rzęsy magnetyczne na pasku to także świetna opcja dla dziewczyn, które chcą dopiero sprawdzić, czy sztuczne rzęsy są dla nich. Zamiast więc inwestować od razu czas i niemałe pieniądze w stylizację w salonie, mogą one sięgnąć po rzęsy na pasku. Oczywiście stylistka zrobi to lepiej, natomiast już kilka dni z takimi rzęsami na pasku pozwoli się zorientować, czy dobrze się czujesz w takiej wersji.