Skóra będzie wielkim trendem tej jesieni. Często, kiedy myślimy o dodawaniu skórzanych ubrań do naszych strojów, kurtki motocyklowe są jedną z pierwszych rzeczy, które się pojawiają. Jednak w tym sezonie chodzi mi przede wszystkim o skórzane spódnice. To jedna z moich jesiennych nowości, bo jest tak wszechstronna, że można ją zakładać na każdą okazję. Zachowuje idealną równowagę pomiędzy modą a klasyką i chłodem, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych strojów. Możesz nosić ją z basicowym t-shirtem, gdy w ciągu dnia jest cieplej, ale także założyć do niej sweter i płaszcz, gdy tylko temperatura spadnie. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie moje ulubione sposoby noszenia skórzanej spódniczki.

1. Płaszcz i buty w panterkę

Uwielbiam ostatnio mieszać ze sobą brązowe i czarne. Klasyczny płaszcz nie może się nie udać – od razu dodaje szyku każdej kreacji. Jest idealnym rozwiązaniem na tę porę roku. Obcasy w panterkę natomiast doskonale spajają cały strój.

2. Blazer i martensy

Pełne skórzane stroje są w tym sezonie wielkim hitem, a wszystko co chcę robić ostatnio to łączyć moje skórzane mini spódniczki z martensami. Ciężki skórzany klimat łatwo zbalansować elegancką marynarką i kobiecą torebką. Zazwyczaj lubię kontrastować kolor mojej spódniczki i butów, bo to śmiałe posunięcie. Uważam, że jest to przyjemniejsze dla oczu i czuję się bardziej elegancko.

3. Obszerny sweter i wysoki obcas

Uwielbiam pomysł łączenia skórzanej spódniczki z super przytulnymi teksturami, takimi jak kaszmir i wełna. Kombinacja ta jest o wiele bardziej funkcjonalna w ciągu dnia, a także tonuje surowość skóry. Możesz ją łączyć z wysokimi obcasami, aby nadać jej bardziej elegancki wygląd, lub wybrać sneakersy, żeby ją trochę zrównoważyć.

4. Golf i czółenka

Skórzana spódniczka sprawdza się również w biurze, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na długość do kolan. W połączeniu z wyszczuplającym golfem i klasycznymi czółenkami, wygląda wyrafinowanie w godzinach pracy.

5. Jedwabna bluzka i kardigan

Uwielbiam bawić się różnymi teksturami i krojami, aby wzbudzić większe zainteresowanie moimi strojami. Skórzana spódniczka jesienią pozwala na zabawę warstwami. Często dodaję materiały takie jak satyna, zamsz i dzianiny w neutralnych odcieniach, aby nadać moim strojom bardziej podniosły wygląd. Kolory takie jak szary, biały, beżowy czy czarny zawsze wydają się bardziej luksusowe, nawet jeśli są niedrogie.